Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

YÖK denkliği olan Bosna Hersek üniversitelerin de 2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkı tanınmakta ve böylece bu öğrencilerin..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık günümüzün en gözde mesleklerinden biridir. Mimarlık aslında temelleri yüzyıllar öncesine dayanan, oldukça köklü bir meslektir. Ancak, günümüzde inşaat sektöründe yaşanan önemli gelişmeler, mesleğin gerçekten bir değil birkaç adım öne çıkmasını sağlamıştır. Mimarlık eğitimi almak için Bosna Hersek in seçkin üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Seçkin yüksek eğitim kurumlarını kesinlikle incelemenizi öneririz.

Mimarlık eğitimi tamamen lisans eğitimi olarak alabilirsiniz. Ayrıca 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkanı da tanınmaktadır. Ülkemizde kaliteli eğitim veren, mimarlık mesleğinin de temellerini öğreten meslek yüksek okullarımızdan mezun olabilirsiniz. Burada aldığınız iki yıllık eğitiminizden sonra aldığınız diplomanızı rafa kaldırmayın. Önünüzde mükemmel bir mimarlık eğitimi şansı olabilir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş şansınız var:

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkanı sunulmaktadır. Üniversitede Türk öğrencilere sınavsız kabul ile dört yıllık mimarlık eğitimi verilmektedir. Aynı şekilde, dikey geçiş de sunulmaktadır. Yine sınavsız kabul söz konusudur. Okulda genel anlamda ve mimarlık fakültesinde de Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Avrupa Yüksek öğrenim kurumları tarafından da takdir gören, seçkin akademik kadroya sahip bir üniversitedir.

Dikey geçiş ile öğrenciler direk 3. Sınıftan lisans eğitimine başlamaktadır. Daha doğrusu, eğitimlerine devam etmektedirler. İki yıl yani 3. Ve 4. Sınıfın sonunda ise kendilerine Europass mavi diploma verilmektedir. Bu diploma AB yüksek öğrenim kriterlerine göre, 1. Kalitede yüksek öğrenim kurumları tarafından verilmektedir. Diplomaların ülkemizde de tanındığını önemle ekleyelim.

2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş ücretleri senelik olarak 2500 euro olarak değerlendirilmektedir. Diğer ülkeler ve üniversitelerle kıyaslandığında oldukça uygun bir ücret olduğunu söylemek mümkündür. Sınavsız kabul, seçkin bir eğitim alma şansı, geçerli diploma ve uygun ücretler üniversitenin avantajlı olmasını sağlamaktadır.

Travnik te Eğitim ve Yaşam:

Travnik vezirler şehri olarak anılmaktadır. Buram buram Osmanlı kokan tarihi bir kenttir. Görsel anlamda mükemmel özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanında, Avrupa nın en ucuz kentlerinden biridir. Gerçekten ekonomik anlamda, Bosna Hersek de ucuz bir ülkedir. Bereketli bir ülkedir ve özellikle yeme içme giderleri son derece ucuzdur.

Genel anlamda yaşam giderleri, aylık olarak 300 ile 400 euro arasında değişmektedir. Öğrencilik yaşamınızda, her konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerleyiz. Boşnak Halkının da Müslüman olması, bize çok yakın kültürde ve geleneklerde olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle, yabancılık çekmeden eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz. Memnun kalacağınız bir üniversite yaşamınız olacak.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!