Bosna Hersek Üniversitesi Mühendislik Tamamlama

Bosna Hersek üniversitesi mühendislik tamamlama fırsatını Türk öğrencilere sağlamaktadır. Eurostar tarafından bu üniversitelere kayıt yaptırabilmeniz..

Bosna Hersek Üniversitesi Mühendislik Tamamlama

Türkiye’de 4 yıllık fakültelerin puanları 2 yıllıklardan yüksek olduğu için lisans eğitimi almak istiyorsanız tek seçeneğiniz Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama programlarına kayıt olmanızdır. Çünkü bu tamamlama programları için herhangi bir sorumluluk üstlenmenize gerek yok. Eğer Türkiye’de olsaydınız o zaman dikey geçiş sınavı yani DGS ile ilgilenmek zorunda kalacaktınız. Ama bu sınavdan yüksek puan almak lisans eğitimi için yeterli olmuyor. Bir de üniversitelerin sınırlı kontenjanlarına erişebilmeniz gerekiyor. Oysaki Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde ne bir sınav şartı var ne de kontenjan sınırı. Dolayısı ile lisans tamamlama programlarında öğrenci olmak isteyen her bir birey kolay bir şekilde kayıt olabiliyor.

Öncelikle lisans tamamlama eğitimlerinden yararlanabilmek için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, Boşnakça olan yazışmaları yapabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelmeniz gerekecektir. Çünkü bu ofislerimiz sayesinde sizlere iletişim ve kayıt aşamalarında yardımcı olabiliyoruz. Bu da sizlerin işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor. Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama eğitimleri oldukça uygun fiyatlıdır. Bir de bu eğitimleri 2 yıllık sürede verildiğini düşündüğünüzde oldukça uygun olacaktır. 2500 Euro ödeyerek hem inşaat, hem makine hem de elektrik bölümlerinde lisans tamamlama eğitimi alabiliyorsunuz. Bunun yanında bu üniversitede Türkçe Destekli Eğitim verildiği için hazırlık sınıflarına 2500 Euro ödemekten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Mühendislik mesleğinin her yerde bir geçerliliği olmaktadır. Bu nedenle alınan diploma da her yerde geçmelidir. Uluslar arası bir üniversite olduğu için vermiş olduğu diploma da her ülkede geçiyor. Hem Avrupa çevresinde hem de Türkiye de bu diplomayı saydırabiliyorsunuz. Bosna’yı hiç tanımıyor, yaşam standartları nasıl hiç bilmiyor olabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken en önemli şey Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çalışanlarımız ile iletişime geçmek olmalıdır. Çünkü biz 20 yıldır eğitim danışmanlığı konusunda tecrübe edindik ve sizlere de bu konuda hizmet sunuyoruz. Bu nedenle tüm bilgiler bizdedir ve sizlere bu bilgileri vermekteyiz. Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama için hem MYO diploması hem de MYO transkripti sunmanız gerek.

#bosnaherseküniversitesimühendisliktamamlama

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!