Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümünde okumak istiyorsanız, Uluslararası Travnik Üniversitesi Teknik Bölümlerinden Mimarlık bölümü öğrencilerinden biri olabilirsiniz. Travnik ile Bosna Hersek arasında sadece 90 km bulunmaktadır. Travnik içerisinde dilerseniz okulun yurdunda dilerseniz okulun çevresindeki müstakil evlerden ya da apartman dairelerinden birinde kalabilirsiniz. Travnik’te yaşamak ucuzdur. Ayrıca çok da keyiflidir. Tam bir öğrenci yeri olan Travnik, Uluslararası Travnik Üniversitesi ile daha da gelişmiştir. Üniversitede Türkçe Destekli Eğitim verilmesinden dolayı, bölgede yoğun miktarda Türk’e rastlamak da mümkündür. Öğrenci ve aileleri bu okulu özellikle bu nedenle tercih etmektedirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri sayesinde size en uygun olan okulu seçebilirsiniz. Dil eğitimi almak isteyen öğrencilerden biriyseniz, yabancı dilde eğitim veren okulları da tercih edebilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık fakültesinde 3+2 180 ECTS veyahut 4 + 1 240 ECTS sürelerinde eğitim almanız mümkün. Burada tercihi siz yapabilmektesiniz. Üniversite hayatınız boyunca kalacağınız er konusunda da sizlere tüm bilgileri sunuyoruz. Okulların bazılarında yurt imkânları var. Dilerseniz yurtlarda sizler için rezervasyon yaptırıyoruz. Dilerseniz okulların etraflarında olan evlerden birini sizin için kiralayabiliyoruz. Burada geçerli olan tüm şartları sizlerle paylaşıyoruz ve sizlerin bilgisi dâhilinde de işlemlerinizi yapmaya başlıyoruz. Bürokratik tüm evraklaşma işlemlerini de zaten sizler için bizler yapıyoruz. Bunun içinde oturum izni de bulunuyor.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık fakültesinde öğrenci olabilmeniz için tek şart, Türkiye’de katılacağınız YGS sınavında yeterli taban puanını almanız. Bu takdirde istediğiniz zaman Bosna Hersek Üniversitelerinden birinde öğrenci olabiliyorsunuz. Bosna Hersek okullarından mezun olanlar dünyanın her yerinde meslekleri üzerine işlerde çalışabilmektedirler. Çünkü okulların diplomaları dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak, evinizde eğitim alıyor kadar güvende bir Avrupa öğrencisi olabilirsiniz. Avrupa kalitesinde bir eğitim aldıktan sonra da mesleğinizde başarılarınıza başarılar katabilirsiniz. Eğitim sürecinde yanınızda olmak isteriz. Sizlerle görüşebilmemiz için bizimle görüşmenizi rica ederiz. Geleceğe daha emin adımlarla yürüyebilmek için bizimle adım atmaya başlamanızı tavsiye ediyoruz. Ufkunuz ve aklınız hep açık olsun.

Üniversitenin Konumu