Bosna Hersek Üniversiteleri

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da eğitim görmek isteyen öğrencilerin birçoğu yurtdışında Yabancı Dil Destekli olarak eğitim görme hayalini kurmaktadır. Bosna'da Yabancı Dil destekli eğitim veren..

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Türkiye dışında, Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim veren üniversiteler arasında sadece, Uluslararası Travnik Üniversitesi bulunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı uzman ve deneyimli eğitim kadrosuyla birlikte, hizmetlerine devam etmektedir. Yabancı Dil Destekli Eğitimin yanında Boşnakça dilini de, öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Travnik bölgesinde, çok sayıda Türk öğrenci olmasından dolayı, yabancılık çekmeyecek ve şehrin kültürüne çok çabuk alışacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi, yıllık öğrenim ücretlerinin 1000 ile 3200 Euro arasında değiştiğini belirtelim. Bu fiyat uygunluğu, siz değerli öğrencilerimiz için oldukça önem taşımaktadır. Herhangi bir kaygı ve bilgi eksikliği doğrultusunda, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımızdan destek alabilirsiniz. İyi bir gelecek için,Uluslararası Travnik Üniversitesine ne dersin?

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin, Türk dili konusunda hassas olduklarını hepimiz bilmekteyiz. Ancak, birçok üniversitede Yabancı Dil Destekli Eğitim bulunmamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek’de Yabancı Dil Destekli Eğitimi veren tek eğitim kurumu olma özelliği taşımaktadır. Eğitim kadrosunun geniş yelpazesi ve kalitesiyle birlikte, siz sevgili öğrencilerimize hizmet etmektedir. 20 yıllık bir deneyime sahip, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığıyla da, yardım ve desteklerinizi karşılamaktadır. Üniversitemiz, Travnik yerleşkesinde olup, eski Osmanlı yapıları, şehrin sunduğu sosyal yaşam alanları ve yeşiller içerisinde bir doğayla birlikte, öğrencilerini ağırlamaktadır. Ayrıcalıklı ve farklı olmasının nedenlerinden birisi de, Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim veren üniversiteler arasında tek ve bir numara olmasıdır.

Uluslararası Travnik Üniversitesin eğitim kadrosu, Türkiye’den giden profesör ve doçentlerden oluşmaktadır. Kaliteli bir eğitimin sizleri beklediğini ve hiçbir şekilde pişmanlık yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Ekstra avantajlarınızdan birisi de; Türkiye ve Bosna Hersek arasında vize olmamasıdır. Bu sebeple, gidiş ve gelişlerinizi sadece pasaportunuzla yapabileceksiniz. Eğitiminiz sonrasında hiçbir sorun yaşamayacak ve diplomalarınız, Türkiye’de de geçerli olacaktır. Uluslararası Travnik üniversitesi, pek çok bölüme sahip, eğitim kadrosunun kalitesi ve yıllık ücretinin uygunluğuyla birlikte, sizlere eşsiz bir eğitim imkanı sunmaktadır. Bosna Hersek ülkesinin, sosyal ve aktif yaşam alanlarından yararlanacak, hayatınız boyunca asla unutamayacağınız ölümsüz anılar biriktireceksiniz. Eğitiminiz sonrasında, yüksek donanıma sahip işler de, sizleri bekliyor olacak! Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim veren üniversiteler içerisinde, en verimli Yabancı Dil Destekli Eğitimine sahiptir.

#bosnadayabancıdildesteklieğitimverenüniversiteler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!