Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler, ülkemiz gençleri tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Ülkede Türkçe Destekli Eğitim veren üniversite Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Bu üniversitede Türkçe Destekli Eğitim görmek için yapmanız gereken tek şey lise diplomanızı getirmektedir. Sınavsız giriş imkanı sağlayan üniversite, her yıl ülkemizden birçok genci ağırlamaktadır. Bosna Hersek’te Travnik’te bulunan üniversiteye yerleşiminiz için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere gereken yardımı sunuyoruz. Hem üniversite bölümlerine yerleşmeniz hem oturma izniniz hem de konaklama ihtiyacınız için sizlere seçenekler sunuyor ve evrak işlerini hallediyoruz.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe Destekli Eğitim almak sizler için büyük bir avantajdır. Hem anadilinizde eğitim almış hem de yurt dışında yaşama tecrübesi kazanmış bireyler olarak birçok deneyim edineceksiniz. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler arasında inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, mimarlık ve hukuk bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında meslek tercihinizi yaptıktan sonra üniversitede hazırlık okumadan lisans derslerinizi almaya başlayabilirsiniz. Okul yıllık ücretleri 1500 ile 3000 Euro arasında değişmektedir. Ülkemizle kıyaslandığında bu ücretler oldukça makul olmakla birlikte, üniversitenin kaliteli eğitimi ile düşünüldüğünde önemsenmemesi gereken miktarlardır. Bosna üniversiteleri, eğitim alanında sizleri hem akademik hem de kişisel gelişim konusunda geliştirmeyi amaçlamıştır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çerçevesinde, Bosna’da eğitim görmeniz ve gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için gerekli bilgiye sahip profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Gelecekte icra edeceğiniz mesleğiniz için sınavlara girmek zorunda değilsiniz. Başarısız olup istemediğiniz bir bölümde okumak zorunda da değilsiniz. Hayalinizdeki kariyeri gerçekleştirmek için Bosna üniversitelerini tercih edebilir ve alanınızda uzman olabilirsiniz. Bu fırsat, elinizdeyken kaçırmamalısınız. Ömrünüzü geçireceğiniz mesleği yapmak için sizlere en iyi eğitimi veren üniversiteleri tercih edebilirsiniz. Hem anadilinizde eğitim görecek hem de Bosna’nın sizlere sunduğu avantajlardan yararlanabileceksiniz. Yurt dışında okumak; her öğrenciye sosyal, kişisel anlamda geliştirecek bir fırsattır. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler arasından mühendislik, mimarlık ve hukuktan birini tercih ederek alanınızda uzman kişiler olabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu