Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek üniversitesi Yabancı Dil destekli eğitim fırsatını Türkiye'den gidecek öğrencilere sağlayan üniversitelerden bir tanesi değildir..

Bosna Hersek Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim şansı bulabileceğiniz üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde ülkemiz öğrencileri için bulunmaz bir fırsat sunulmaktadır.

Kendi dilinizde eğitimi yurt dışında almak istemez misiniz? Bosna Hersek eğitime verdiği önem ile isim yapmış bir ülke olarak AB standartlarına uygun olarak hazırladığı içeriklerinde Boşçnakça ve İngilizce eğitim verirken Yabancı Dil Destekli Eğitim vermeye de başlayarak bir ilke imza atmıştır.

Böylelikle ülkemiz gençleri ülketi daha fazla tercih etmekte ve burada yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim almak için gerekli tüm şartları öğrenebileceğiniz Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize başvuru yapabilmektesiniz.

Bosna Hersek üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim anlamında Uluslararası Travnik Üniversitesi YÖK tarafından tanınmakta ve denklik verdiği okullar arasında yer almaktadır.

Yabancı Dil Destekli olarak eğitim verdiği bölümlerin başında ise hukuk, inşaat mühendisliği, trafik fakültesi, iletişim medya fakültesi, mimarlık, makine mühendisliği, işletme yönetimi, ekonomi fakültesi ve ekoloji fakültesi gibi birçok fakülte ve bölüm gelmektedir.

Olduk.a geniş bir yelpaze olarak sunulan tüm bu bölümler içerisinde dilediğiniz birini seçerek kendi ana dilinizde eğitim alma şansını Bosna Hersek gibi eğitim alanında başarılı bir ülkde de elde etme şansınız bulunmaktadır.

Üstelik giriş için bir sınav sistemi uygulanmamakta ve lise diplomanız ile bölümlere başvuru yapabilmektesiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek alanında deneyimli danışanlarımızdan ülke ve bölümlerle ilgili detaylı bilgi edinebilir maliyetlerle ilgili de bilgi alarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim imkanı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesinde okmanın maliyeti de sizlere Türkiye’de almak istediğiniz eğitimin maliyetinden çok yüksek bir fiyata çıkmadığı gibi uygun fiyatlara yurt dışında eğitim alma şansını yakalamış olmaktasınız. Fiyat politikaları hazırlık okumak isteyen ve aynı dilde eğitime devam edecek olan öğrenciler ile direk Yabancı Dil Destekli Eğitim ile eğitim almak isteyen öğrenciler seçtikleri bölümlere göre değişmektedir.

Okuldan almış olduğunu diploma ise dünyanın her yerinde geçerliliği olan ve saygın bir yere sahip olan bir diploma olacağı için iş arama aşamasında da Bosna Hersek’te okumanın ayrıcalığını yaşama imkanınız bulunmaktadır. Ofislermize başvuruda bulunarak daha detaylı bilgi almanın mümkündür.

#bosnaherseküniversitesiyabancıdilsteklidesteklieğitim

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!