Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek'te 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş fırsatı tanınmaktadır. Üniversitelerde eğitimi ve üniversiteler sizlere Türkçe..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine mühendisliği gibi son derece geçerli bir mesleğin eğitimini almak size önemli kariyer kapılarını aralayacaktır. Mühendislik eğitiminiz ve geçerli bir diplomanız varsa, dünyanın her yerinde çok çeşitli firmalarda çalışabilirsiniz. Bu nedenle, mühendislik eğitimi almak isterseniz size genel geçer bir diploma verecek yüksek öğrenim kurumlarından mezun olmanız yerinde olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Kaliteli Bir Eğitim Alabilirsiniz:

Günümüzde yurtdışı eğitim seçenekleri gerçekten çok avantajlı ve çeşitlidir. Türk öğrencilerimiz için en gözde yüksek öğrenim seçeneklerinden biri de Bosna Hersek üniversiteleridir.

Bosna Hersek halkının % 90 ı Müslüman Boşnak halkından oluşmaktadır. Yani bizim kültürümüz ve inançlarımıza çok yakın bir halktır. Buna bağlı olarak halkın yaşamı da Anadolumuza ve yaşam tarzımıza çok yakındır. Bosna Hersek te eğitim alan öğrencilerimiz eğitim hayatları boyunca kesinlikle yabancılık çekmemektedir.

Ülkenin en avantajlı özelliklerinden biri de gerçekten ekonomik olarak uygun yani ucuz bir ülke olmasıdır. Bir öğrencinin aylık giderleri yaklaşık olarak 300 ile 400 euro arasında seyretmektedir. Yeme içme, kiralama ve ulaşım giderleri son derece ekonomiktir. Bolluk ve bereket ülkesidir.

2 Yıllık Teknikerler Makine Mühendisliğine Dikey Geçiş Yapabilirler:

Ülkemizde 2 yıllık teknikerler, makine mühendisliğine dikey geçiş yapabilirler. Bu eğitim, dikey geçiş uygulaması Uluslararası Travnik Üniversitesinde mümkündür. Ülkemizde aldığınız iki senelik teknikerlik eğitimini aldınız ve ön lisans diplomanızı aldıktan sonra üniversiteye başvurabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık teknikerler makine mühendisliğine dikey geçiş için tamamen sınavsız şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz. Taban puan şartı da bulunmamakta olup, Türk öğrencilerin direk şekilde kabul edildiğini ekleyelim. Önlisans diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Kontenjanların uygun olması durumunda başvurularınız kabul edilecektir. Kayıt ve diğer tüm aşamalarda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere rehberlik edeceğimizden emin olunuz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, iki senelik eğitiminiz esas alınacak ve 3. Sınıftan eğitiminize devam edeceksiniz. Üniversitede Türkçe destekli bir eğitim verilmektedir. Mezun olduğunuzda size verilecek mühendislik diplomanızın ülkemizde tanındığını da eklemek gerekir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknikerler makine mühendisliğine dikey geçiş ile sadece iki sene daha okuyarak makine mühendisliği diploması alacaktır. Alacağınız diplomanın çok önemli bir özelliği bulunmaktadır. Europass mavi diplomanız ile Avrupa ülkelerinde tanınan bir mühendislik eğitimi alabilir ve çalışabilirsiniz.  Eğitim ücretleri ise, senelik olarak, 2500 euro olarak belirlenmiştir. Bu rakamın da oldukça ekonomik olduğunu ekleyelim. Kaliteli bir eğitim ile mühendislik diploması sizleri bekliyor.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!