Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek'te 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı tanınan üniversiteler bulunuyor. Bu üniversiteler..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Dikey geçiş imkanlarından yararlanarak önl isans mezunu iken lisans mezunu olabilirsiniz. Bu sayede özellikle mühendislik eğitimlerinde büyük farklar olmaktadır. Lisans diploması ile gençlerin mühendislik diploması alması demek geleceğe bambaşka bakması demektir. İnşaat mühendisliği için de bu durum geçerlidir. İnşaat mühendisliği her zaman gözde olmakla birlikte, günümüzde son derece geçerli bir dal haline gelmiştir. Gençler de haklı olarak ilgi göstermektedir.

2 Yıllık Teknisyenlere Dikey Geçiş İmkanı Tanınıyor:

Hem ülkemizde, hem de dünya üniversitelerinde çeşitli üniversitelerde lisans tamamlama imkanı sunulmaktadır. Lisans tamamlama ile öğrenciler ön lisans eğitimlerine devam edebilmektedirler. Ülkemizde dikey geçiş sistemi sıkı kurallara bağlıdır. Sınav uygulaması ve taban puan ile notların yüksek olması şartı bunların bazılarıdır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, Türk öğrencilere tamamen sınavsız olarak dikey geçiş imkanı sağlanmaktadır. Bu duruma üniversitesinin inşaat mühendisliği fakültesi de dahildir. İnşaat mühendisliği bünyesinde 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sunulmaktadır. Ülkemizde iki yıllık inşaat teknisyenliği eğitimi almış olabilirsiniz. Diplomanızı aldıktan sonra meslek yaşamına teknisyen olarak devam etmek zorunda değilsiniz. Geleceğe bir mühendis olarak atılabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı tamamen sınavsız olarak sunulmaktadır. İnşaat mühendisliği lisans tamamlama eğitimleri senelik olarak 2500 eurodur. Bu rakam, dünyadaki hem kamu hem de özel üniversitelerle kıyaslandığından son derece makuldür.

İnşaat fakültesinde Türkçe destekli eğitim dili uygulanmaktadır. Dersler son derece modern tekniklerle, deneylere ve pratik çalışmalara bolca yer verecek şekilde yapılmaktadır. Sınavsız olarak kabul edilmek ve kaliteli bir eğitim almak için Uluslararası Travnik Üniversitesi mükemmel bir seçenek olacaktır. 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş için kayıtlar her zaman yapılabilir. Başvurular için kontenjanların dolmaması önemli bir şarttır.

Bosna Hersek de ve Uluslararası Travnik Üniversitesinde Üniversite Eğitimi Almanın Avantajları:

Bosna Hersek Balkanlar coğrafyasındaki kardeş ülkemizdir. Halkın önemli bir kısmı Müslüman Boşnak halkından oluşmaktadır. Öğrencilerin bu ülkede yabancılık çekmesi kesinlikle mümkün değildir. Boşnak Halkı yıllarca hüküm süren Osmanlı İmparatorluğu nun da etkisiyle Türk halkına son derece bağlıdır. Genel anlamda ise ülke barış içinde, az nüfuslu, sakin ve huzurlu bir yaşama sahiptir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinden mezun gençler Avrupa nın 1. Derecede kaliteli üniversiteleri tarafından verilen mavi diplomaya sahip olmaktadır. Bu diploma Europass olarak adlandırılmaktadır. Avrupa ülkelerinde de çalışmak ve yaşamak mümkündür. Hem ülkemizde, hem de Avrupa ülkelerinde geçerli diplomanız olacaktır.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!