Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

YÖK denkliği olan Bosna Hersek üniversitelerinde elektrik mühendisliği dikey geçiş hakkı Türk öğrencilere sağlanmaktadır..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitelerinde lisans tamamlama olanaklarından yararlanarak dikey geçiş ile ön lisans eğitiminizi, lisans eğitimine tamamlayabilirsiniz. Günümüzde, giderek artan bir taleple, Bosna Hersek Üniversiteleri birçok açıdan cazip hale gelmektedir. Öncelikle, belirtmek gerekir ki, ülke üniversitelerine Türk öğrencilerin kabulü sınavsız olmaktadır. Ne özel bir sınav yapılmaktadır, ne de ülkemizdeki sınavların puanları esas alınmaktadır. Taban puan şartı da söz konusu değildir.

Öğrencilerimiz hem lisans eğitimi, yani birinci sınıftan başlayan bir fakülte eğitimi hem de lisans tamamlama eğitimi alabilirler. İki senelik meslek yüksek okullarında ön lisans eğitimi alan gençlerimiz için dikey geçiş imkanı tanınmaktadır. Bu seçeneklerden biri de elektrik mühendisliği eğitimi almaktır.

Elektrik mühendisliği dikey geçiş imkanlarından yararlanmak da elbette mümkündür. Ülkemizde teknikerlik gibi çeşitli alanlarda önlisans eğitimi almış olabilirsiniz. Eurostar Uluslararası Eğitim Danışmanlığı olarak size önerimiz, kesinlikle elektrik mühendisliği dikey geçiş olanaklarından yararlanmanızdır. Birçok avantajı ile Uluslararası Travnik Üniversitesi sizleri beklemektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş eğitimi:

Diğer birçok fakülte bazında olduğu gibi, elektrik mühendisliği alanında da dikey geçiş eğitimi alabilirsiniz. Dikey geçiş ücreti mühendislik fakültelerinde senelik olarak 2500 eurodur. Diğer ülkelere kıyasla rakamların ekonomik olduğunu siz de görebilirsiniz. Okul ücretini peşinen ya da sömestre başlarında iki taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde, mühendislik bölümlerinde hem lisans, hem de dikey geçiş öğrencileri tamamen aynı dersleri almaktadır. Yani bir ayrım söz konusu değildir. Elektrik mühendisliği dikey geçiş öğrencileri önlisans eğitimleri aldıklarından, 3. Sınıftan eğitimlerine başlamaktadırlar. Yani herhangi bir sene kaybı, ya da sil baştan eğitim alma söz konusu değildir.

Üniversitede Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Son derece seçkin bir akademik kadrosu bulunmaktadır. Avrupa nın yıldızı parlayan üniversitelerinden biridir. Mezun olan öğrencilerin diplomalarının Türkiye de tanındığını ekleyelim. Ayrıca diplomalar, Europass mavi diploma statüsündedir. Bu diplomalar, Avrupa Birliğinde a kalite üniversiteler tarafından verilmektedir.

Az kişilik sınıflarda, bol deneme yanılma sistemi ile, modern laboratuvarlarda eğitim verilmektedir. Öğrencilerin dünya statüsünde son derece modern ve seçkin, genel geçer eğitim aldıklarını ekleyelim.

Travnik te Yaşam ve Üniversitede Eğitim:

Uluslararası Travnik Üniversitesi rahat ve öğrencilerin memnun kaldığı bir kampüse sahiptir. Sosyal imkanlardan yararlanarak, spor yaparak, doğa ile içiçe bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Travnik Vezirler Şehri olarak anılan tarihi güzelliklerle dolu bir kenttir. Huzur içinde ve ucuz bir şehirde yaşamanın zevkini yakalayabilirsiniz. Bu nedenle, dikey geçiş şansını yakalamanızı size öneriyoruz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!